Reklamní agentura

 

 

Kromě našich služeb je Vám k dispozici i naše technika. Rádi Vám pomůžeme i tímto způsobem dostat se blíže k Vašim vysněným cílům.

Díky tomu, že naše firma patří k prvním poskytovatelům kamer RED ONE v České Republice, máme bohaté zkušenosti se zpracováním R3D materiálu. Disponujeme workflow, které umožňuje kompletní zpracování 4K RAW od prvotních offline konverzí, online, realtime barevného gradingu ve 4K až po přípravu pro výpal na film. Díky spičkové barevné kalibrační technologii cineSpace™ a Cine-tal™ garantujeme maximální přesnost a preciznost barevného podání při přenosu na film, při tvorbě Digital Cinema Package, HD-CAM SR, Blue Ray a dalších médií. Celý řetězec je certifikován firmou Cine-Tal™.

Klíčovým prvkem našeho systému pro zpracování VFX a kompoziting je špičkový nástroj Nuke s kompletním rozšířením o širokou paletu plug-inů.

Jsme schopni pokročilé implementace 3D CGI s obrazem a veškeré navazující kompoziční řešení s 2D a 3D animací včetně 3D matte painting a kompletní zpracování 3D character animation včetně implementace do reálného nebo CGI prostředí.

Jsme schopni připravit koncepční řešení VFX scén včetně konzultací a supervize při natáčení.

Jako jedna z prvních společností v České Republice jsme schopni zajistit 3D Stereoscopic natáčení s kamerami RED ONE, zároveň i s kompletním postprodukčním zpracováním.

 

Reklamní agentura Global Vision a.s. - Google+  Reklamní agentura Global Vision a.s. - Facebook Reklamní agentura Global Visio a.s. - LinkedIn


Rychlý kontakt