Marketing

 

Co je facebook?

Facebook je zajisté fenoménem dnešní doby. Jedná se o rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými již téměř 400 miliony aktivních uživatelů (leden 2010). Průměrný uživatel má přibližně 130 přátel. Je tak jednou z největších společenských sítí na světě. Je plně přeložen do více než sedmdesáti jazyků. Jedná se o jeden z nejsilnějších marketingových nástrojů na současném internetu a jejím zakladatelem je Mark Zuckerberg.
Částečně převzato z Wikipedia.org

Akční nabídka -  VYTVOŘENÍ a SPRÁVA firemního profilu za 699,- Kč/měsíc
Více ZDE

Formy inzertní kampaně CPC (platba za klik) na facebook.com

Obrovskou výhodou inzerce na Facebook.com je relativně přesné zacílení na potřebnou cílovou skupinu a přesné stanovení nákladů na kampaň.
V nastavení kampaně na Facebook.com je možné přesně zvolit cílovou skupinu nejen dle věku, ale i lokality a zájmů

Výhodnost, efektivnost a přesné zacílení inzerce na serveru Facebook.com dokládá i zvýšení příjmu z prodeje inzerce na tomto serveru o několik tisíc procent.
Další nespornou výhodou kampaní realizovaných na sociálních sítích je především ohromné množství impresí (zobrazení) reklamy s naprosto minimálními náklady (platí se pouze za kliknutí).
Je tak možné budovat povědomí o značce, bez utrácení finančních prostředků.

 

Proč reklama na facebook.com? 

  • facebook.com je největší sociální síťí
  • více jak 2 miliony uživatelů v ČR 
  • přímá a cílená reklama
  • platba pouze za proklik 

 

Vytvoření a správa firemních profilů na facebooku

Vytvoříme Vám a následně se Vám budeme starat o Váš firemní profil na sítí Facebook. Výhodou je možnost získání nových klientů a velmi levná, rychlá a efektivní možnost komunikace s potencionálním zákazníkem. Vytvoření komunity uživatelů kolem Vaší značky nebo produktu je při správněm zacílení a komunikaci velice rychlé, snadné a vysoce efektivní. Profil na facebook.com dnes můžete používat daleko účelněji než Vaše vlastní internetové stránky. Především díky přímé komunikaci.

Správa firemního profilu již od 5.000 Kč / měsíc

Vytvoření aplikace pro facebook

Tvorba aplikací pro facebook je jedním z nejperspektivnějších nástrojů komunikace se zákazníkem na této sociální síti. Pro zvýšení atraktivity komunikace Vašeho produktu nebo značky Vám ve spolupráci s naším oddělením informačních technologií vytvoříme jednoduché i složitější aplikace pro uživatele facebooku.

Jednoduché aplikace pro facebook již od 6.000 Kč

 

Specifikace rozložení cílových skupin uživatelů v ČR na facebook.com

Zdroj: http://www.checkfacebook.com/

 

Využijte i nabídky tvorby aplikace pro facebook

Související nabídka:

vytvoření a správa profilu na komunitním video serveru YouTube.com

Reklamní agentura Global Vision a.s. - Google+  Reklamní agentura Global Vision a.s. - Facebook Reklamní agentura Global Visio a.s. - LinkedIn


Rychlý kontakt